Walentynkowy fortepian

10 lutego 2008 w Sali Białej czyli w MOKu o godz. 18.00 miał miejsce koncert fortepianowy. Grał Krzysztof Prokurat. Warto było spędzić te ok. 60 min. na słuchaniu pomimo „ciężkich warunków”.
Jakich?

Okno przez cały koncert było szeroko otwarte i zimno wdzierało się do środka. Nikomu z organizatorów nie było zimno bo siedzieli po drugiej stronie sali.

Mnie osobiście zaś przeszkadzał fakt, że po każdym utworze sala klaskała a wykonawca się kłaniał. Nie mam nic do wykonawcy ale wolałbym zsumować czas klaskania i obdarzyć go nimi po zakończeniu.

Dodam, że sala była wypełniona tylko do połowy. Czyżby cena biletu była za wysoka?
Cena biletu 5 zł. od osoby.

Korzystając z okazji kilka słów o wykonawcy czyli
Krzysztof Prokurat
– siedlczanin, pianista. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureat Pierwszej Nagrody Konkursu Młodych Talentów w Woli Suchożeberskiej, wyróżniony także na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Płocku.

W 1997 roku był stypendystą „Piano Master Class” w Zurychu, a w 2001 i 2007 otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Nauczyciel dyplomowany. Prowadzi klasę fortepianu I i II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Z powodzeniem realizuje solową działalność koncertową. Podczas swoich występów prezentuje szerokie spektrum repertuaru – od utworów barokowych po szlagiery muzyki filmowej i rozrywkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *