Tygodnik Siedlecki

 • Łosice zapraszają na rajd rowerowy
  by Milena Celińska on 16/06/2024 at 12:12 pm

  Ruszyły zapisy na rajd rowerowy, który odbędzie się w ramach obchodów 80. rocznicy bitwy pod Jeziorami koło Łosic. W rajdzie mogą wziąć całe rodziny, a zapisy trwają do 26 czerwca. Artykuł Łosice zapraszają na rajd rowerowy pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Dachowanie w Woli Suchożebrskiej
  by Aga Król on 16/06/2024 at 11:16 am

  Około godz. 12 w Woli Suchożebrskiej na ul. Sokołowskiej dachował samochód. Artykuł Dachowanie w Woli Suchożebrskiej pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Rodzinnie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Siedlcach
  by Aga Król on 16/06/2024 at 10:12 am

  W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Siedlcach odbył się XV Wielki Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Artykuł Rodzinnie w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Siedlcach pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Policja w Sokołowie poszukuje nielegalnych imigrantów
  by Milena Celińska on 16/06/2024 at 10:08 am

  12 czerwca w Sokołowie Podlaskim grupa nielegalnych imigrantów uciekła z samochodu. Poszukuje ich policja. Artykuł Policja w Sokołowie poszukuje nielegalnych imigrantów pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji obchodzi jubileusz (zdjęcia+filmy)
  by Aga Król on 16/06/2024 at 9:24 am

  Niepubliczne Przedszkole „Kraina Fantazji” w Siedlcach zorganizowało Piknik Rodzinny połączony z 15-leciem powstania przedszkola. Artykuł Niepubliczne Przedszkole Kraina Fantazji obchodzi jubileusz (zdjęcia+filmy) pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Paryż ma Roland Gaross, Siedlce – Memoriał Marka Gutha (zdjęcia)
  by Edyta Zdunek on 16/06/2024 at 9:19 am

  Co łączy paryski Roland Gaross z siedleckim memoriałem Marka Gutha? Oba turnieje tenisa ziemnego rozgrywane są na ceglanej mączce. A organizatorzy siedleckiej imprezy zapewniają, że nawierzchnia kortów przy ul. Batorego wcale nie jest gorsza od tej francuskiej! W siódmych Indywidualnych Mistrzostwach Siedlec Amatorów Tenisa Ziemnego im. Marka […]

 • Uczniowie z gminy Repki poznali Grecję
  by Milena Celińska on 16/06/2024 at 5:56 am

  Uczniowie  Publicznej Szkoły Podstawowej  w Wyrozębach Podawcach, w gminie Repki, pojechali do Grecji. Zobaczcie zdjęcia z tej wycieczki. Artykuł Uczniowie z gminy Repki poznali Grecję pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Pani Kazimiera Krzymowska ma 100 lat (zdjęcia+filmy)
  by Aga Król on 16/06/2024 at 5:15 am

  Recepta na długowieczność? – Moja dewiza to nie przejadać się i pracować. Po pracy jest miły wypoczynek. Jak nic się nie robi, to jest ogromna nuda. Artykuł Pani Kazimiera Krzymowska ma 100 lat (zdjęcia+filmy) pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Miała blisko 3 promile alkoholu. Wiozła dziecko
  by Aga Król on 15/06/2024 at 6:10 pm

   Oficer dyżurny Policji w Mińsku Mazowieckim otrzymał zgłoszenie, że na DK 2 w kierunku Siedlec jedzie volkswagen, którego kierowca może być nietrzeźwy. Artykuł Miała blisko 3 promile alkoholu. Wiozła dziecko pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • W Wojskach Obrony Terytorialnej rozpoczęła się Certyfikacja
  by Aga Król on 15/06/2024 at 2:17 pm

  Jej celem jest ocena zdolności do działania piątego - najmłodszego rodzaju Sił Zbrojnych RP, w przypadku zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa oraz zdolności do realizacji zadań zarządzania kryzysowego w czasie pokoju. To pierwszy w historii wojska przypadek, gdzie certyfikacji poddaje się cały Rodzaj Sił Zbrojnych. Artykuł W […]