Recital Żanny Biczewskiej

W Siedlcach zagra Żanna Biczewska (Żanna Władimirowna Biczewskaja), rosyjska piosenkarka urodzona w Moskwie. Gra od 17 roku życia. Śpiewała piosenki amatorskie, studenckie, liryczne i turystyczne. Uczyła się w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej i Estradowej w klasie wokalu. (1966 – 1971. W 1971 roku rozpoczęła karierę sceniczną.

„Każdą piosenkę długo noszę w sobie, obmyślam, pojawia się ona w mękach, jak dziecko…wkładam w nią cząstkę swojego serca” – mówi artystka.

W 1998 roku Żanna otrzymała tytuł Narodowej Artystki Rosji. Od 1999 roku artystka jest autorką i prowadzącą program autorski „Od serca do serca” w radiu „Głos Rosji”.

Sala „Podlasie”, 26 lutego godz. 19.00
Bilet – 25 zł

Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Pułaskiego 6
od pon. do pt. w godz. 8.00 – 20.00.

Miejski Ośrodek Kultury polecając ten recital napisał: „Utwory przepełnione duchową treścią”.
Jednak co do duchowości to mamy jej wiele więc nie wszystkie są tego samego ducha.

Duchów zaś wokół nas wiele i dla tego pewien mądry człowiek napisał przed laty: „Badajcie duchy”. Nie każdy duch jest dobry i nie każda duchowość wychodzi nam na zdrowie.

Korzystając z okazji ogłaszam konkurs.
Kogo miałem na myśli pisząc:

pewien mądry człowiek napisał przed laty: „Badajcie duchy”?

Do wygrania książka „Pieniądze splamione krwią. Jak dorobiłam się na prawie kobiet do wyboru”. Odpowiedzi proszę wysyłać korzystając z formularza do 29 lutego 2008.
Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania. Książkę będzie można odebrać osobiście w Siedlcach.

O książce:

Prawdziwa historia. Autorka Carol Everett. Była dyrektorka i właścicielka sieci klinik aborcyjnych ujawnia brutalne fakty biznesu, do którego już nigdy nie powróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *