Przejdź do treści
Brak wyników
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org

Najlepsza w I Dyktandzie Siedleckim

  • siedlce.orgsiedlce.org
  • 12/04/2011
  • Różne

Maria Pawełkiewicz, polonistka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach okazała się najlepsza w I Dyktandzie Siedleckim. Impreza zorganizowana została przez Szkołę Podstawową nr 4 i Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny, a odbyła się ona 1 kwietnia.

Poprzedni Wpis Koncert z okazji I rocznicy Tragedii Smoleńskiej
Następny Wpis Nabór dzieci 3-letnich do przedszkoli
Copyright © 2026 - Motyw WordPress stworzony przez CreativeThemes