Przejdź do treści
Brak wyników
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org

Nowy dyrektor CKiS

  • siedlce.orgsiedlce.org
  • 16/02/2011
  • Kultura

Z dniem 16 lutego 2011 pracę na stanowisku dyrektora siedleckiego Centrum Kultury i Sztuki rozpoczął Mariusz Orzełowski. Mariusz Orzełowski przez ostatnie cztery lata był szefem biura prezydenta Miasta Siedlce.

Poprzedni Wpis Ferie rozpoczęte
Następny Wpis Gorąco na poczcie
Copyright © 2026 - Motyw WordPress stworzony przez CreativeThemes