Tygodnik Siedlecki

 • Triumf Pogoni w Sopocie. Siedlczanie zagrają o brąz Ekstraligi Rugby!
  by Paweł Świerczewski on 18/05/2024 at 4:24 pm

  MKS Pogoń Awenta Siedlce w ostatnim meczu rundy zasadniczej Ekstraligi Rugby w sezonie 2023-24 zmierzył się z Ogniwem Sopot. Zwycięstwo gwarantowało siedlczanom czwarte miejsce w tabeli, a co za tym idzie – możliwość gry o brązowy medal. Siedlczanie wiosną jeszcze nie zaznali porażki. Natomiast Ogniwo było niepokonane na własnym stadionie. […]

 • Kolejny dramat Pogoni (zdjęcia)
  by Paweł Świerczewski on 18/05/2024 at 2:36 pm

  Końcówka sezonu zdecydowanie nie należy do MPK Pogoń Siedlce. Siedlczanie zaliczyli kolejną domową porażkę w dramatycznych okolicznościach. Artykuł Kolejny dramat Pogoni (zdjęcia) pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • W Siedlcach trwa parada rolnicza
  by Tomasz Markiewicz on 18/05/2024 at 10:09 am

  Rolnicy przejechali ciągnikami przez ulice: Północną, Jana Pawła II, Kazimierzowską, Starowiejską, Piłsudskiego i Kilińskiego. O godzinie 12.50 rozpocznie się parada ulicami: Piłsudskiego, Wojskową, Sokołowską, Jagiełły, Prusa, Poniatowskiego i Północną. Przejazd zakończy się w miejscu zbiórki na Błoniach. fot. Edyta Zdunek Fot. Edyta […]

 • 20 tys. interwencji i 17 kg zabezpieczonych narkotyków
  by Tomasz Markiewicz on 18/05/2024 at 8:02 am

  W ubiegłym roku policjanci Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim przeprowadzili 20 tys. interwencji i zabezpieczyli 17 kg narkotyków. – Przestępczość narkotykowa jest coraz bardziej zauważalna – już nie tylko w dużych miastach, ale również w tych mniejszych i na terenach wiejskich – mówi Komendant Sławomir Rogowski. -W zeszłym […]

 • Aleja Gwiazd Literatury i Kroke
  by Tomasz Markiewicz on 18/05/2024 at 6:49 am

  25 maja o godz. 16.00 na skwerze przy Placu Kilińskiego odbędzie się 10 Gala Alei Gwiazd Literatury. W programie: spotkanie autorskie z tegorocznym laureatem Gwiazdy Literatury, Cezarym Harasimowiczem oraz Elżbietą Ficowską, która jest bohaterką najnowszej książki pisarza – “Bieta”. Rozmowę z gośćmi poprowadzi Artur Wolski, natomiast w […]

 • Wypadek śmiertelny na DK2 (aktualizacja)
  by Aga Król on 18/05/2024 at 3:31 am

  Na drodze krajowej nr 2 zderzyły się dwa samochody osobowe. Artykuł Wypadek śmiertelny na DK2 (aktualizacja) pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • WARSZTATY – Dzień Dziecka z PKP
  by Promocja on 17/05/2024 at 6:13 pm

  Ten kto nas zna, wie że nasze spektakle teatralne to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim nauka, sensoryka, aktywowanie zmysłów i wiele innych elementów. Tym razem zapraszamy na “Dzień Dziecka z PKP czyli podróż przez krainę smaków” Artykuł WARSZTATY – Dzień Dziecka z PKP pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • “Bądź jak twierdza. Bądź bezpieczny w internecie” – warsztaty międzyszkolne w Liwie
  by Tygodnik on 17/05/2024 at 1:19 pm

  Czym jest bezpieczeństwo w sieci? Jakie niebezpieczeństwa wynikają z fake newsów, hejtu, kradzieży danych osobowych skutkujących często startami finansowymi? Artykuł “Bądź jak twierdza. Bądź bezpieczny w internecie” – warsztaty międzyszkolne w Liwie pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • Na czym polega zabieg higienizacji zębów?
  by Promocja on 17/05/2024 at 1:07 pm

  Właściwa pielęgnacja jamy ustnej stanowi fundament dla utrzymania zdrowia naszych zębów i dziąseł. Artykuł Na czym polega zabieg higienizacji zębów? pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

 • -Budowa autostrady sprawiła, że zostaliśmy niemal odcięci od świata – mówi mieszkanka Zachojniaka
  by Zbigniew Juśkiewicz on 17/05/2024 at 12:04 pm

  Wielka inwestycja przyszła do małej wsi i zrujnowała życie mieszkańców. Artykuł -Budowa autostrady sprawiła, że zostaliśmy niemal odcięci od świata – mówi mieszkanka Zachojniaka pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.