Teleperformance Siedlce już ruszył

Nowoczesne centrum telemarketingowe uruchomiła w czwartek, 27 września w Siedlcach spółka Teleperformance Polska. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Francoises Paulin, dyrektor zarządzający Teleperformance na Europę Wschodnią, prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, wiceprezydent Marta Sosnowska i Maciej Wielkopolan, prezes Teleperformance Polska.

Siedlecki oddział mieści się przy ul. 10 Lutego. W pierwszym etapie inwestycji wartej 1,2 mln zł uruchomiono 90 stanowisk telemarketingowych. Następnych 110 powstanie na początku stycznia. Ze względu na zmianowy charakter pracy pozwoli to na zatrudnienie ponad trzystu osób.

Tyle podano oficjalnie. Ja zaś dodam, że jeśli pracownicy zaczną do pracy dojeżdżać samochodami to zablokują ulicę, którą i tak jest zatarasowana przez parkujące pojazdy. Wystarczy, że 10 % pracowników na 1 zmianie zaparkuje samochód przy ulicy i korki gotowe.

404 komentarze do “Teleperformance Siedlce już ruszył

  1. czarna23

    Co tam ogólnie słychać. Firma jeszcze żyje, bo słyszałam że co raz słabiej przędzie ?

  2. czarna23

    Ja również bym zwolniła osobę rekrutującą. Z tego co pamiętam kobieta nie ogrania za wiele, nie wiem czy coś się zmieniło ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *