Salon samochodowy z Siedlec spamuje

Jakie było moje zdziwienie kiedy otrzymałem imiennie zaadresowaną przesyłkę z salonu samochodowego Suzuki Pielach. Oferta sprzedaży samochodu marki Suzuki to jest coś i to jeszcze wprost do skrzynki. Gratulacje dealerowi marki Suzuki w Siedlcach za gest. Sęk w tym, że nigdy nie byłem w tym salonie Suzuki ani w żadnym innym. Nigdy też nie wyraziłem zgody na otrzymywanie takich ofert. Nie wiem w jaki sposób firma Suzuki Pielech z ul. Brzeskiej, weszła w posiadanie moich danych osobowych i jakie prawo umożliwiło im przesłanie swojej oferty na mój adres domowy. Jak widać łamanie prawa o ochronie danych osobowych to w Polsce norma.

Nie powiem abym nie skorzystał na tej przesyłce. Nadesłane dokumenty znajdowały się w oprawie z której żona z chęcią skorzystała. 'Papiery’ zaś wylądowały w koszu.

Gdyby ktoś był zainteresowany otrzymywaniem reklam z salonu sprzedaży samochodów marki Suzuki (z Siedlec) podaje tel. pani kierownik. Proszę śmiało dzwonić w tej sprawie. Jeśli ja dostałem nie życząc sobie tego, to tym bardziej (jak sądzę) wyślą tym, którzy tego zapragną.

Kierownik salonu:
Małgorzata Ośko
tel. 0508 266 996

P.S. Pozdrawiam wszystkich pracowników a szczególnie tych, którzy wpadli na pomysł wysyłania nie zamówionej korespondencji. Jeśli firma prześle mi więcej kompletów do oprawiania dokumentów, będę bardzo wdzięczny. Jestem gotowy nawet zamieścić reklamę na stronie 😀 Co do samej oferty, proszę przesłać ją innym, chyba że będą to czyste kartki 😉

4 komentarze do “Salon samochodowy z Siedlec spamuje

  1. Robert

    Szanowni Państwo urażeni internałci.Nie rozumiem zdziwienia.Jak otrzymujecie dziennie 1000 innych ofert/reklam,które zaśmiecają wasze skrzynki lub inteligentnie zostają zawieszone na klamce u drzwi-nie narzekacie.cdn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *