Sala kinowa/widowiskowa w Cetrum w remoncie

Rozpoczęła się generalna przebudowa widowni sali widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki. Stało się to możliwe dzięki dotacji w wysokości 385 tys. w ramach programu Mecenat 2008 r. Remont znacznie powiększy widownie. Ilość miejsc wzrośnie z 240 do 350. Fotele kinowe zastąpią fotele teatralne. Ma zostać również dobudowany balkon.

Nie wiem jaki fotel bym chciał ale kinowy jest chyba jednak wygodniejszy.
Pozostaje jednak na ten czas problem gdzie iść do kina.

Może warto ten czas wykorzystać na czytanie książek? Jak już pobudują multikino w Siedlcach czytelnictwo na pewno spadnie 😉

P.S. W Siedlcach powstał punkt biblioteczny działający w ramach Radia Chrześcijanin. Książek tam za wiele nie ma ale za to są takie pozycje jakich czytelnik nie zobaczy w żadnej z pozostałych bibliotek w Siedlcach. Nie mam na myśli tylko tzw. książek religijnych (choć niektóre z nich są b. dobre) ale i te dotyczące zdrowia fizycznego i psychicznego.

W tej chwili trwają poszukiwania jakiegoś małego i taniego lokalu w centrum na ten cel. Jeśli ktoś z szanownych czytelników tego serwisu może w tym temacie pomóc, proszę o kontakt ze mną.
Jest to całkowicie niekomercyjna inicjatywa nastawiona na umożliwienie dostępu do pewnych książek, których brakuje w publicznych bibliotekach.

miłośnik dobrej książki

Jeden komentarz do “Sala kinowa/widowiskowa w Cetrum w remoncie

  1. Romek

    „Może warto ten czas wykorzystać na czytanie książek? Jak już pobudują multikino w Siedlcach czytelnictwo na pewno spadnie”

    Zapewniam, że nie spadnie. Bardziej już spaść nie może. To nie od kina zależy czytelnictwo, ale od internetu i telewizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *