Nowe rozwiązania na lodowisku w Siedlcach

Od 6 stycznia na siedleckim lodowisku wprowadzono nowe rozwiązania, które powinny wyeliminować kolejki, a naliczanie czasu rozpoczyna się dopiero w momencie wejścia na taflę.

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce, która jest właścicielem lodowiska wprowadza nowe rozwiązania. Dla zapewnienia większego komfortu osobom korzystającym z obiektu, zamontowaliśmy dodatkowe kołowroty. Znajdują się one tuż przy wejściu/wyjściu z szatni.

Dzięki temu, naliczanie czasu w ramach zakupionego biletu rozpoczyna się bezpośrednio przed wejściem na płytę lodowiska. Tym samym zyskujemy tyle czasu, ile potrzebujemy, aby swobodnie przebrać się i wypożyczyć łyżwy, kask czy pingwina.

Nowe kołowroty pozwalają również na zatrzymanie czasu. Każdorazowo, schodząc ze ślizgawki do szatni, przechodzimy przez kołowrót i przykładając pasek z transponderem do czytnika, zatrzymujemy liczenie czasu. Wracając z powrotem na taflę, ponownie przechodzimy przez kołowrót i wznawiamy dalsze naliczanie czasu.

Druga nowość i kolejne udogodnienie, to specjalny czytnik, pozwalający w dowolnej chwili sprawdzić, ile czasu zostało nam jeszcze do wykorzystania. Przypominamy, że jednorazowy bilet wstępu to 30 minut jazdy na łyżwach. Czytnik ten umieszczony został na zewnętrznej ścianie budynku szatni, tuż obok drzwi wejście/wyjście. Nowy system funkcjonuje od środy 6 stycznia.

Źródło: arms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *