Caro Dance

Caro Dance

Za Wikipedia
Caro Dance – polski zespół tańca współczesnego, pochodzący z Siedlec wielokrotny złoty medalista Mistrzostw Polski, Europy i Świata w tańcu nowoczesnym. Zespół jest członkiem International Dance Organisation (IDO) oraz DaCI. Choreografem zespołu jest Iwona Orzełowska. Solistami zespołu są między innymi finaliści III, IV i V edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz: Izabela Orzełowska, Eliza Kindziuk, Jakub Mędrzycki, bliźniacy Sebastian i Jakub Piotrowicz. Wychowankami Caro Dance są również Jarosław Zaniewicz i Bartosz Zyśk – Tancerze Polskiego Baletu Narodowego, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek oraz Wioletta Fiuk .

Informację o Caro Dance na stronie:
www.carodance.pl/


Polecamy:
Muzyka instrumentalna – kanał muzyczny w internecie. Więcej inf. tutaj.
Smooth Jazz. Więcej inf. tutaj.

4 komentarze do “Caro Dance

 1. Sandra

  Dzień dobry. Mam 15 lat i chciałabym się zapisać do Caro Dance. Czy musze przejśc jakieś castingi? Nie mam zbyt dużego doświadczenia. I czy zapisy są od września czy to nie ma znaczenia kiedy się zapiszę?

 2. Radek

  Sandra byłem członkiem zespołu Caro Dance od 1987 roku. Jeżeli masz możliwość to prześledź sobie historię zespołu ale nie na n-ecie tylko wśród znajomych…wydaje mi się, że jest dobra choreografia ale kasa dla pani choreograf jest bardziej ważna jak dobrzy tancerze…więc zastanów się…pozdrawiam

 3. Radek

  Grzesiu Orzełowski bądź uczciwy…pamiętamy wszyscy co było w Kirowie…

 4. Weronika

  Mam 15 lat i za rok chciałabym zapisać się do caro dance . Będe miała wtedy 16 lat i nie wiem czy instnieje grupa dla początkujących w tym wieku . Nie mam dużego doświadczenia , ale bardzo bym chciała uczyć się tańca .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *