Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego

Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego odbędą się w Siedlcach w środę 15 sierpnia. Obchody rozpocznie o godz. 11.30 Msza Święta w intencji Ojczyzny i Wojska Polskiego, w Kościele Garnizonowym. Potem nastąpi przemarsz uczestników uroczystości oraz pocztów sztandarowych organizacji kombatanckich i instytucji pod Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego na Skwerze Niepodległości. Przy pomniku odbędzie się dalsza części uroczystości: okolicznościowe przemówienia, złożenie wieńców, odczytanie apelu poległych. Salwę honorową odda kompania honorowa I Siedleckiego Batalionu Rozpoznawczego.

Po oficjalnych uroczystościach od godz. 13.00 do16.00 DZIEŃ OTWARTYCH KOSZAR (teren Jednostki Wojskowej, wejście od ul. Dreszera przy Klubie Garnizonowym).

W programie m.in.: pokaz sprzętu wojskowego, pokaz sztuk walki sekcji aikido, występ Zespołu Tańca Nowoczesnego „Rewanż” (działających przy Klubie Garnizonowym).

Serdecznie zapraszają organizatorzy.

Jeden komentarz do “Uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego

  1. devid

    tak jak Siedlce obchodzą dzisiaj święto wojskowe tak miasto Kobiór obchodzi wielki festyn muzyki śląskiem w swoim mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *