Szukałem notariusza w Siedlcach

Postanowiłem dokonać pewnych czynności, które wymagały udziału notariusza. Pełen zapału zadzwoniłem do pierwszego z dwóch, których mi zaufany człowiek polecił. Co się okazało?
Nie wiedzieli co mi powiedzieć i doradzić np. jakie dokumenty mam przynieść ze sobą.
Zadzwoniłem do drugiej pani notariusz. Po rozmowie z nią dowiedziałem się, że jeśli poczekam miesiąc to może mnie obsłużyć. Była też lekko oburzona, że chciałem umówić się przez telefon a nie przyszedłem osobiście.

Zniechęcony rozmowami (przez telefon) z poleconymi mi notariuszami (paniami), zadzwoniłem do notariusza (mężczyzny), którego nie polecano mi. Obsłużył mnie błyskawicznie i jeszcze nie wziął pełnej taksy notarialnej kiedy zobaczył, że cel był szczytny.

5 komentarzy do “Szukałem notariusza w Siedlcach

 1. meg

  Ja też nie dawno miałam do czynienia z miejscowymi notariuszami, i tak jak Panu polecano mi Panią, z która po pierwszym kontakcie telefonicznym juz nie miałam ochoty rozmawiać, a z tego co wiem to ma bardzo dużo klientów, tylko dla czego? Ile musi płacić geodetom, pracownikom placówek kredytowych, agentom nieruchomości, itd……, że ją tak polecają i że czuje się jedyna i bezkonkurencyjna na tym rynku.
  Na szczęście mamy wielu innych i dużo bardziej przyjaznych notariuszy, kiedyś mogło chodzić jeszcze o cenę, a teraz pozostała im profesjonalna obsługa klienta.
  Ja po pierwszym sparzeniu zadzwoniłam do przypadkowego zupełnie nie znanego mi notariusza i poczułam się lepiej wiedząc, że są też profesjonalne Kancelarie Notarialne w Siedlcach .

 2. bozena

  Takie komentarze nic nie daja – wraz nie wiem do kogo pojsc – pierwszy raz i nie znam sie wogole na tym – kto jest najlepszy i nie sciagnie ze mnie duzo. Nie mieszkam w Siedlcach , dlatego tez bardzo prosze – o nazwe kancerari
  Z gory dziekuje Bozena

 3. Robert

  Ja już ze 3 razy korzystałem z kancelarii:
  Mydlak Stanisław Kancelaria Notarialna
  Siedlce, ul. Bohaterów Getta 1, tel. 025 6442699

  Nie narzekam.

 4. artur

  Kancelaria notarialna pana Stanisława Mydlaka w Siedlcach przy ul Boh Getta 1 jako jedyna w woj mazowickim umówiła się ze mną na sobotę . polecam . bardzo miła i fachowa obsługa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *