Ferie w Parku Wodnym AQUA

Bardzo tanie bilety ulgowe, i promocja na kręgielnię i bilard, animacje dla najmłodszych z instruktorami szkoły nauki pływania IDOLEK – to atrakcje, które czekają w czasie ferii zimowych na klientów Parku Wodnego SIEDLCE! Na AQUA-FERIE zapraszamy codziennie od 18 do 28 lutego, animacje dla dzieci będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00.

Trwają również zapisy do Szkoły Nauki Pływania IDOLEK

Park Wodny SIEDLCE zaprasza wszystkich do skorzystania z wyjątkowej oferty szkoły pływania IDOLEK, której inaugurację zaplanowano na marzec 2014 roku. IDOLEK stawia sobie za cel edukację wodną, która ma przygotować kursantów do bezpiecznego i aktywnego wypoczynku nad wodą w oparciu o wszechstronną naukę pływania.

IDOLEK proponuje naukę pływania, aqua-aerobic oraz zajęcia połączone z elementami rehabilitacji w wodzie. Po zakończeniu każdego etapu kursu uczestnicy otrzymają specjalny dyplom i karty sprawności które zawierać będą opis zdobytych umiejętności. Wszelkich informacji udziela i zapisy przyjmuje autorka programu szkoły i jej koordynator – Justyna Merz e-mail: idolek@parkwodny.siedlce.pl, tel. 600 251 709.

Inf. za Siedlce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *