Bezpłatne szkolenia specjalistyczne dla pracowników oraz właścicieli firm

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych serdecznie zaprasza na: Bezpłatne szkolenia specjalistyczne dla pracowników oraz właścicieli firm
Po zakończeniu udziału w projekcie uczestnicy podchodzą do egzaminów i uzyskują uznany, międzynarodowy certyfikat zawodowy oraz uprawnienia państwowe SEP, z zakresu techniki światłowodowej. Serdecznie zapraszamy na szkolenia i przypominamy, iż liczba miejsc jest ograniczona.

1. SIECI ŚWIATŁOWODOWE
Szkolenie stanowi odpowiedź na potrzebę przygotowania pracowników mazowieckich przedsiębiorstw budowlanych i instalatorskich do potrzeb realizacji inwestycji w sieć szerokopasmową objętej Projektem Internet Dla Mazowsza (IDM)
Udział w naszym Projekcie stwarza nowe możliwości rozwojowe dla firm instalatorskich, budowlanych czy informatycznych wyposażając ich pracowników w niezbędna wiedzę
i kwalifikacje zawodowe. Tylko osoby posiadające certyfikat będą mogły wykonywać zadania związane z projektowaniem i wykonawstwem sieci szerokopasmowej.

Oferujemy do wyboru następujące szkolenia:
PROJEKTANT SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH (96 godz.) + uprawnienia SEP (16 godz.)
MONTER SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH (96 godz.) + uprawnienia SEP (16 godzin)

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy przystępują do egzaminu, po zdaniu którego otrzymują międzynarodowy certyfikat z zakresu techniki światłowodowej.

2. INSTALACJE OZE
Rusza wielki, ogólnopolski program budowy systemu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych – energii słońca, wiatru, wody i ziemi. Wchodzące właśnie przepisy o OZE narzucają obowiązek montażu instalacji OZE w budynkach, a zakłady energetyczne zobowiązane będą do odkupowanie wyprodukowanej energii z tworzonych w tym celu profesjonalnych elektrowni i instalacji przydomowych – stworzy to ogromny rynek. Jednocześnie by wykonywać te instalacje potrzebne będą specjalistyczne umiejętności i kwalifikacje potwierdzone certyfikatem.

Oferujemy do wyboru następujące szkolenia:
Monter instalacji fotowoltaicznych + uprawnienia SEP – łącznie 96 godzin
Monter pomp ciepła + uprawnienia SEP – łącznie 96 godzin
Monter kotłów na biomasę + uprawnienia SEP – łącznie 96 godzin

ORGANIZACJA SZKOLEŃ:
– szkolenia odbywają się w trybie zjazdów weekendowych (zajęcia w soboty oraz niedziele po 8 godzin)
– miejsce realizacji szkoleń: Hotel Marina Diana, ul. Wczasowa 24, Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim
– dla osób dojeżdżających oferujemy w ramach projektu bezpłatny nocleg z soboty na niedzielę

Po zakończeniu udziału w projekcie uczestnicy podchodzą do egzaminów i uzyskują uznany, międzynarodowy certyfikat zawodowy oraz uprawnienia państwowe SEP .

ZGŁOSZENIA:
Aby zgłosić się na szkolenia należy wejść na stronę projektu, wypełnić wszystkie dokumenty znajdujące się w zakładce REKRUTACJA a następnie przesłać je do organizatora na adres: ul. Narutowicza 56 a , 20-016 Lublin.

STRONY PROJEKTÓW:
a) www.instalatoroze.eu – dla szkoleń z tematyki OZE
b) www.światłowody.eu – dla szkoleń z zakresu techniki światłowodowej

Aby zarezerwować sobie miejsce na szkolenia należy wejść na stronę www.sis-dotacje.pl i wypełnić formularz elektroniczny, który znajduje się w zakładce Mazowieckie.

UWAGA:
1. Udział w projekcie jest różnoznaczny z otrzymaniem pomocy de minimis dla przedsiębiorstwa.
2. W projekcie mogą wziąć udział jedynie przedsiębiorstwa, które dotychczas nie korzystały ze wsparcia na szkolenia w ramach poddziałania 8.1.1 w konkursach ogłaszanych w województwie mazowieckim w latach 2007 – 2011

Serdecznie zapraszamy na szkolenia i przypominamy, iż liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 81-534-32-03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *