Wakacje z Miejskim Ośrodekiem Kultury w Siedlcach

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach ogłosił już jakis czas co zaplanował na wakacje. Może coś udało się zrealizować. Jesli skorzystałeś, zostaw komentarz. „Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach w okresie wakacji planuje formy wypoczynku letniego pod wspólnym tytułem „LETNIE WARSZTATY NIE TYLKO ARTYSTYCZNE 2007”. Zajęcia adresowane do dzieci i młodzieży spędzających wakacje w domach prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i specjalistów z poszczególnych dziedzin sztuki.

* Letnie warsztaty plastyczne
Cykl zajęć warsztatowych przybliżających uczestnikom podstawowe techniki rysunku, malarstwa i rzeźby-collage, plastelina, kreda, węgiel, suche pastele, farby plakatowe i akwarele. Dzieci i młodzież pod opieką instruktora mają okazję do spróbowania sił i wykorzystania swojej wyobraźni w kolorowym świecie plastyki. W ramach zajęć odbędą się również konkursy z nagrodami oraz warsztaty w plenerze ( plac przy fontannie, Park Miejski) „Wolne Próby” dla amatorskich zespołów muzycznych
Zajęcia te umożliwiają młodym twórcom sprawdzenie własnych umiejętności i pomysłów na profesjonalnym sprzęcie akustyczno – nagłośnieniowym pod opieką muzyka i wykwalifikowanego akustyka.

* Letnie projekcje filmowe nie tylko dla dorosłych miłośników kina.
Cykl spotkań, podczas których wyświetlane będą znane i nieznane, polskie i zagraniczne produkcje filmowe. Projekcje filmów uczestnicy spotkań obejrzą na profesjonalnym, wysokiej klasy sprzęcie kina domowego. Spotkania skierowane do poszczególnych grup wiekowych.

* Letnie warsztaty fotograficzne
Cykl zajęć skierowanych do osób zainteresowanych fotografią/technika, historia i estetyka/.Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i praktycznej. Spotkania i zajęcia odbędą się w pracowni fotograficznej.

* Letnie warsztaty muzyczne
ykl zajęć obejmujących: kształcenie umiejętności odbioru i rozumienia muzyki, kształcenie słuchu i poczucie rytmu, warsztaty związane z ruchem scenicznym i interpretacją. W ramach zajęć odbędą się również konkursy z nagrodami oraz prezentacje w plenerze.

* Letnie warsztaty taneczne
Cykl zajęć zapoznających z podstawami tańca klasycznego, nowoczesnego oraz towarzyskiego. Pragniemy przybliżyć techniki i formy bardzo popularnej w Siedlcach dziedziny sztuki jaką niewątpliwie jest taniec. W programie nauka m.in.: samby, walca angielskiego, rumby, hip – hop, disco. Zajęcia odbywać się będą w sali baletowej pod kierownictwem wykwalifikowanego instruktora tańca.Wszystkie zajęcia będą nieodpłatne. Odbywać się będą w godz. 10.00 – 15.00″

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *