Przejdź do treści
Brak wyników
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org
  • Podlasie 24
  • Życie Siedleckie
  • Ogłoszenia siedleckie
  • Refleksje
  • Zdrowie
  • Inne kategorie
    • Zdrowie
    • Dzisiaj
    • Historie
    • Samo życie
    • Cytaty
    • Różne
Siedlce.org

Tomasz Jaszczuk został Mistrzem Polski

  • siedlce.orgsiedlce.org
  • 17/06/2012
  • Kultura

Gratulujemy bo jest czego. Tomasz Jaszczuk z MKS Pogoń Siedlce, na lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Bielsku-Białej wygrał konkurs skoku w dal z wynikiem 8.05.

Poprzedni Wpis Byli piłkarze Pogoni i oldboje zażarcie walczyli
Następny Wpis Siedlce znanego z wysokiego długu
Copyright © 2026 - Motyw WordPress stworzony przez CreativeThemes