Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Mołdawia

Od poniedziałku 24 marca ruszyła sprzedaż biletów na mecz Polska – Mołdawia, w ramach eliminacji do Pucharu Świata w rugby Anglia 2015.
To może być sportowe wydarzenie roku w Siedlcach. Spotkanie zostanie rozegrane 5 kwietnia na stadionie miejskim przy ul. Jana Pawła II 6.
Bilety można kupować w kasie Parku Wodnego Siedlce codziennie w godz. 6.00-22.00 , oraz w kasie Ośrodka Sportu codziennie w godz. 8.00-21.00. W tych dwóch punktach sprzedaż potrwa do piątku 4 kwietnia.

W dniu meczu, tj. w sobotę 5 kwietnia od godziny 10.00 zostanie uruchomiona sprzedaż w dwóch kasach przy stadionie. Jedna kasa od ul. Jana Pawła II, druga od strony boisk treningowych w tzw. kasie kontenerowej.
Cena biletu – 20 zł.

Przypominamy, że bilety można kupować także przez Internet w serwisie www.ebilet.pl.

Uwaga. Zorganizowane grupy szkolne (szkoły podstawowe i gimnazja) pod opieką nauczyciela mogą wejść na mecz za darmo, pod warunkiem zarezerwowania wejściówek u trenera młodzieży MKS Pogoń Awenta Siedlce Rafała Matusiaka. Ponieważ liczba biletów dla grup jest ograniczona, zgłoszenia na wejście będą przyjmowane do poniedziałku 31.03 do godz. 18. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie od nauczycieli, z imienną listą osób, pod numerem telefonu 510 352 109.

Mecz pod honorowym patronatem prezydenta miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego.
Współorganizatorami są Agencja Rozwoju Miasta Siedlce oraz MKS Pogoń Awenta Siedlce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *