Ogromne dziury przy PKP
Już nie pamiętam czasów kiedy nie było dziur pomiędzy budynkiem dworca PKP a budynkiem Urzędu Pocztowego w Siedlcach. Dziury te z miesiąca ma miesiąc są coraz większe. Czekam już od lat na chwilę kiedy one znikną. Uniemożliwiają normalny wjazd samochodom…