Kategoria Samo życie

Życie w Siedlcach

Ogromne dziury przy PKP

Już nie pamiętam czasów kiedy nie było dziur pomiędzy budynkiem dworca PKP a budynkiem Urzędu Pocztowego w Siedlcach. Dziury te z miesiąca ma miesiąc są coraz większe. Czekam już od lat na chwilę kiedy one znikną. Uniemożliwiają normalny wjazd samochodom…

czytaj dalejOgromne dziury przy PKP