Piknik Siedleckich Organizacji

III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych

Piknik Siedleckich OrganizacjiZbliża się III Dzień Siedleckich Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 06 czerwca 2019 roku w godzinach 12:00 – 17:00,  na placu Sikorskiego w Siedlcach.

Będzie to piknik, podczas którego organizacje pozarządowe będą prezentować się mieszkańcom miasta. Każdego dnia setki wolontariuszy w dziesiątkach organizacji pozarządowych poświęcają swój czas i zaangażowanie dla tysięcy siedlczan. Pokazanie ich pracy oraz osiągnięć mieszkańcom naszego miasta jest ważnym elementem budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz promocji sektora pozarządowego. To doskonała okazja do zaprezentowania osiągnięć poszczególnych organizacji, jak również zapoznania mieszkańców naszego miasta z możliwościami, jakie stwarzają NGO.

Celem imprezy jest promocja i prezentacja dorobku organizacji pozarządowych działających na terenie Miasta Siedlce, integracja organizacji i stowarzyszeń, pobudzenie aktywności społecznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz innych mieszkańców Miasta Siedlce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *