Ferie rozpoczęte

Rozpoczęły się ferie zimowe w województwie mazowieckim. Dla tych, którzy pozostaną w mieście ośrodki sportowe, kultury a także siedleckie szkoły przygotowały bogatą ofertę na spędzenie wolnego czasu.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież na ZIMOWE WARSZTATY nie tylko ARTYSTYCZNE. Uczestnicy zajęć będą mogli wybrać pomiędzy tańcem, fotografią, filmem, a także wziąć udział w zajęciach kół zainteresowań.

W czasie trwania ferii na terenie OSiR-u organizowane będą zajęcia o charakterze sportowym dla dzieci i młodzieży, codziennie w godzinach 9:00-15:45. OSiR przez cały okres ferii w godz. 8:00-15:00 zapewnia wstęp wolny na lodowisko dla dzieci i młodzieży(do 18 roku życia) z Siedlec oraz studentów Uczelni Siedleckich.

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach organizuje Zimową Akademię Talentów – cykl zajęć teatralnych, wokalnych i plastycznych o charakterze warsztatowym.

Szczegółowa oferta znajduję się na stronach internetowych ośrodków.

Siedleckie szkoły w czasie ferii zimowych będą otwarte. Uczniowie, którzy chcieliby je odwiedzić mogą skorzystać z zajęć sportowo – rekreacyjnych, plastycznych, kół zainteresowań i wielu innych. Program zajęć w szkołach znajduje się poniżej.

Ferie zimowe 2011 w siedleckich szkołach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *