Bezpłatne konsultacje dot. zdrowia psychicznego

Specjalistyczny Punkt Konsultacyjny na rzecz zdrowia psychicznego działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Siedlcach przy ul. Sienkiewicza 32 zaprasza wszystkie osoby zainteresowane problematyką i promowaniem zdrowia psychicznego do bezpłatnych konsultacji, które odbywają się w każdą sobotę do 13 grudnia w godz. 8.30-13.30. Więcej informacji na stronie MOPR.

Taka to informacja dotarła do nas. Ze zdrowiem coraz gorzej pomimo postępu w medycynie a z tym psychicznym to już tragedia.

Polecam korzystając z okazji kilka książek tym, którzy sami pragnęli by wcześniej łyknąć trochę wiedzy.
Możesz wybrać szczęście! Objawy, przyczyny i leczenie depresji
Potwierdzony klinicznie, przystępny poradnik dla rodzin oraz cenne źródło informacji dla doradców i lekarzy.
Autor: Frank Minirth, Paul Meier

Czytałem wszystkie książki tych autorów dostępne w j. polskim z racji swojej profesji. Autorzy są niesamowici. Piszą o trudnych sprawach tak, że można ich zrozumieć. Nie są teoretykami.

Inne ich książki:
Już się nie boję! Frank Minirth, Paul Warren (Jak pokonywać lęki u dzieci na poszczególnych etapach ich rozwoju? Wnikliwe i fachowe studium lęku i strachu u dzieci w poszczególnych fazach wiekowych oraz jego wpływ na ich dojrzewanie. Poradnik dla rodziców i nauczycieli.)

Potęga wspomnień, Frank Minirth (Jak wspomnienia wpływają na nasze zdrowie i zadowolenie? Wpływ złych wspomnień na problemy zdrowotne, osłabienie pamięci, niepokój związany z przeszłością; kształtowanie pozytywnych, zdrowych wspomnień w życiu dzieci i całej rodziny.)

Możesz! Frank Minirth (Twoje życie może zakończyć się sukcesem!
Porażka i sukces zależą między innymi od tego, jakie masz cele, jak chcesz je realizować i co robisz z trudnościami. Dzięki Jezusowi i Bożej prawdzie możesz zamienić dotychczasową porażkę na sukces. Wybór należy do ciebie!)

Jeśli ktoś chciałby któraś z nich (za symboliczną kwotę) to zostało mi kilka egz. Wciąż wykorzystuje je na prezenty dla znajomych w potrzebie. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *