Wiadomości

Tygodnik Siedlecki (informuje)

• Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym – Olga Chojecka nie ukończyła zmagań
    by Paweł Świerczewski on 05/05/2024 at 11:19 am

Na trasie wokół Teatru Wielkiego w Warszawie odbyły się zawody Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup, będące jednocześnie Mistrzostwami Polski w chodzie sportowym na dystansie 20 km. W rywalizacji wzięła udział wciąż walcząca o przepustkę olimpijską Olga Chojecka z WLKS Nowe Iganie. Niestety, nasza zawodniczka nie ustrzegła się błędów i była karana za przewinienia techniczne. W Artykuł Mistrzostwa Polski w chodzie sportowym – Olga Chojecka nie ukończyła zmagań pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

• Olimpijskie sukcesy w Miliczu
    by Paweł Świerczewski on 05/05/2024 at 9:16 am

Siedem medali z XXX Młodzieżowej Olimpiady Młodzieży w Miliczu kadetów i kadetek w zapasach przywieźli reprezentanci WLKS Nowe Iganie. Antoni Gregorczyk wywalczył złoty medal w kategorii 55 kg. Na trzecim stopniu podium tej samej kategorii stanął Kajetan Wieczorek. W gronie dziewcząt po złoto sięgnęła Julia Lichocka (kat. 69 kg). Po brązowym medalu zdobyły: Katarzyna Urban Artykuł Olimpijskie sukcesy w Miliczu pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

• 81-latek chciał zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego. Stracił oszczędności
    by Paweł Świerczewski on 05/05/2024 at 8:34 am

Skuszony obietnicą łatwego i szybkiego zarobku 81-latek ze Stoczka Łukowskiego zainteresował się internetową reklamą „inwestycji w akcje koncernu paliwowego". Artykuł 81-latek chciał zainwestować pieniądze w akcje koncernu paliwowego. Stracił oszczędności pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

• Taurus i Walhalla z medalami
    by Paweł Świerczewski on 05/05/2024 at 7:37 am

Węgrów był gospodarzem Mistrzostw Polski w Kickboxingu, w formule K1 seniorów i juniorów. Artykuł Taurus i Walhalla z medalami pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

• Witaj majowa jutrzenko z wieży ratusza “Jacka” (zdjęcia+film)
    by Aga Król on 04/05/2024 at 6:23 pm

Witaj majowa jutrzenko... 3 maja z wieży ratusza "Jacka" w Siedlcach zagrał Jarosław Wójcik. Artykuł Witaj majowa jutrzenko z wieży ratusza “Jacka” (zdjęcia+film) pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.

• Pogoń nie zbacza ze zwycięskiej ścieżki. W Łodzi bezproblemowa wygrana
    by Paweł Świerczewski on 04/05/2024 at 5:56 pm

MKS Pogoń Awenta Siedlce w rundzie wiosennej Ekstraligi Rugby wciąż nie zaznał porażki. Siedlczanie zaliczyli kolejne pewne zwycięstwo. Pokonali na wyjeździe zespół KS Budowlani WizjaMed Łódź 53:12. KS Budowlani WizjaMed Łódź- MKS Pogoń Awenta Siedlce 12:53 (12:27). Pogoń jest coraz bliższa awansu do najlepszej czwórki w lidze, co dałoby jej szansę zakończenia sezonu z medalem. Artykuł Pogoń nie zbacza ze zwycięskiej ścieżki. W Łodzi bezproblemowa wygrana pochodzi z serwisu Tygodnik Siedlecki.