Miesiąc wrzesień 2012

Siedleckie stawy sprzedane

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Siedlec: „Nie udało się pozyskać na rzecz miasta ponad 220 hektarów siedleckich stawów, o które siedlecki samorząd starał się od ponad roku. 12 września Agencję Rozwoju Miasta przelicytował prywatny inwestor, który podczas przetargu zaoferował…

czytaj dalejSiedleckie stawy sprzedane